Cross Blancafort 17/2/2013

cros comarcal blancafort 13Torna el cross comarcal a Blancafort
El passat diumenge 17 de febrer, es va tornar a celebrar una nova edició del cross comarcal a Blancafort. Com ja es habitual en els ultims dos anys, va ser un dels mes nombrossos i millor organitzats, amb la participació de l’AMPA i l’A.E.BLANCAFORT com a organitzadors de l’event. Desde el nostre club, volem agrair a tots els participants, col.laboradors i amics que han fet possible un any més, que el nostre poble aculli una prova comarcal i sigui de les millors. Felicitar també a tots els nens i nenes pels seus resultats, que cada any milloren.
Ara us esperem a tots i totes el proper 14 d’abril en la primera edicció de la MITJA MARATÓ DE BLANCAFORT, que a la vegada, será la primera mitja de la conca de barberá.
Mes info a www.mitjablancafort.cat
Aqui teniu els resultats de les categories. A l’apartat de les fotografies podeu veure les fotos actualitzades!
RESULTATS INDIVIDUAL AF
RESULTATS INDIVIDUAL AM
RESULTATS INDIVIDUAL BF
RESULTATS INDIVIDUAL BM
RESULTATS INDIVIDUAL CF
RESULTATS INDIVIDUAL CM
RESULTATS INDIVIDUAL IF
RESULTATS INDIVIDUAL IM
RESULTATS INDIVIDUAL PBF
RESULTATS INDIVIDUAL PBM

 

About atletismeaeblancafort

Fomenta l’activitat física i esportiva No té ànim de lucre Som aficionats o practicants de diferents esports com atletisme, ciclisme, excursionisme, duatlons, triatlons i altres activitats de forma lúdica i "no professional".
This entry was posted in General. Bookmark the permalink.

Comments are closed.